Projekts “Radi! Dari! Spēlē!”

11.09.2016

Sagaidot Olaines 50. gadadienu Olaines Jauniešu centrā “Popkorns” no 2016. gada aprīļa līdz septembrim tika īstenots projekts “Radi! Dari! Spēlē!”.

Projekta ietvaros norisinājās dažādas aktivitātes:

·         Aizraujoša diena ar biedrību “Piedzīvojuma gars”, kuras laikā izstrādājām uzmetumu informatīvajam plakātam par OJC “Popkorns”, uzbūrām konceptu īsfilmai un lielformāta spēlei par Olaini, plānojām kā iekārtot centra ārpusi.

·         24.05. tika aizvadīta īsfilmu veidošanas meistarklase ar Tomu Taukuli. Sākumā Toms teorētiski pastāstīja svarīgākās lietas, kas jāievēro veidojot īsfilmas. Otrajā pasākuma daļā jauniešiem bija jāiejūtas aktieru, operatora, režisora vietās un pašiem jāuzņem video.

·         06.06. Olaines Jauniešu centrā “Popkorns” tika aizvadīta lielformāta spēles veidošanas meistarklase ar Intu Konošonoku. Sākumā Inta teorētiski pastāstīja svarīgākās lietas, kas jāievēro veidojot maketu spēlei. Otrajā pasākuma daļā jaunieši domāja un zīmēja kā varētu izskatīties spēle.

·         Jauniešu centra ārsienas ieguva krāšņu izskatu. Jauniešu idejas reālā lielformāta gleznā pārvērta Zanda Remerte. Par krāsām sienu noklāšanai liels paldies jāsaka SIA "Olaines ķīmiskā rūpnīca BIOLARS".

·         Lai parādītu kādas ir jauniešu ikdienas un ne ikdienas gaitas Olainē, par to cik viņu intereses ir dažādas un kādas iespējas ir tās realizēt, tika uzņemta īsfilma “OLAINE JAUNIEŠU ACĪM”. Īsfilmas veidošanā piedalījās vairāk nekā 20 jaunieši. Īpašs paldies jāsaka Andrim Krūmiņam, kurš idejas realizācijā ieguldīja milzīgu darbu. Noskaties to šeit.

·         Jauniešu dienas ietvaros tika veidots video apsveikums Olainei 50. jubilejā. Mežaparkā pie īpaša banera jebkuram interesentam bija iespēja izteikt savu vēlējumu. Kā arī pārbaudīt savas zināšana par Olaini, spēlējot jauniešu veidoto lielformāta spēli.

 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)