POPKORNAM-2!

22.02.2018

Daudz popkorna, mūzikas un jauniešu- tāda bija POPKORNA otrā Dzimšanas dienas ballīte!

Paldies visiem jauniešiem, kuri gan ikdienā, gan svētkos apmeklē POPKORNU! Svētku vakarā sveicām tos jauniešus – Popkorna draugus, kas gada laikā aktīvi darbojušies jauniešu centrā: Amandu Ķupi, Ketiju Černiku, Helēnu Mariju Jēģeri, Brigitu Medni, Intu Konošonoku un Šarloti Bidiņu. Viņiem bija gods nopūst svētku svecītes.

Šoreiz par vakara kulmināciju bija parūpējušies paši jaunieši- koncertā uzstājās Olaines 1. vidusskolas skolniece Šarlote Bidiņa un Olaines 2.vidusskolas skolniece Jeļena Jermoškina, savukārt Olaines 1. vidusskolas teātra pulciņa jaunieši bija sagatavojuši teātra sporta aktivitātes.

POPKORNA svētki nav iedomājami bez popkorna, tāpēc par tradīciju jau kļuvušas popkorna ātrēšanas sacensības, pašlaik par ātrāko popkorna ēdāju Olainē tika sveikts Artūrs Miķelis!

Paralēli visām aktivitātēm jauniešiem bija iespēja gleznot kopīgu gleznu kā dāvanu POPKORNAM dzimšanas dienā.

POPKORNA jaunatnes darbiniece Karīna pēc pasākuma atzina: “Man ļoti liels prieks, ka POPKORNS jau svin savu 2 gadu jubileju! Pasākums vakara gaitā izvērtās ļoti jauks – bija prieks satikt visus superīgos jauniešus. Paldies visiem, kas ieradās un padarīja šos svētkus jaukākus!”

Tikpat dažādi kā POPKORNA jaunieši šo divu gadu laikā, bijuši arī gandrīz 200 centra pasākumi: radošās darbnīcas, filmu vakari, tikšanās ar interesantiem un iedvesmojošiem cilvēkiem, lekcijas, praktiskās nodarbības un meistarklases. Tieši divu gadu jubilejā sagaidījām arī 9000. apmeklētāju – Lauru Lazdu. 

 

 

Agnese Kalniņa,

jaunatnes lietu speciāliste

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)