Noslēgusies jauniešu apmaiņa projekta „Ideāls jauniešu centrs” ievaros

01.10.2013

Apmaiņas noslēgumā jaunieši mācīja cits citam dažādas pašu apgūtas prasmes, piemēram, žonglēšanu, papīra otrreizējo pārstrādi, origami mākslu, dažādas dejas, šahu, rokassprādžu un piespraužu veidošanu, novusu, mezglu veidošanu, arābu alfabētu, poļu valodu, zīmju valodu u.c.

28. septembrī Olaines Vēstures un mākslas muzejā norisinājās apmaiņas noslēguma pasākums, kuru paši dalībnieki bija izplānojuši. Atklājot pasākumu, tika dejoti latviešu danči un slovāku nacionālās dejas, kas tika papildinātas ar slovāku meiteņu skanīgajām balsīm. Vēlāk apmeklētājiem bija iespēja no projekta dalībniekiem mācīties dažādas prasmes. Dalībnieki bija izveidojuši ideāla jauniešu centra maketu, kuru apmeklētājiem bija iespēja arī papildināt.

Lai gan jauniešu apmaiņa ir noslēgusies, projekts vēl turpinās. 24. oktobrī Olaines Vēstures un mākslas muzejā notiks apmaiņas rezultātu un ideāla jauniešu centra maketa prezentācija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)