Pāri mūsu pašu robežām

07.05.2014

Mierīgai 29. aprīļa pirmssvētku pēcpusdienai Olaines novada jauniešu ikdienā izaicinājuma noti piešķīra pirmais pasākuma cikla „Braucēji” viesis - Kārlis Bardelis no Bored of Borders.

Nosaukums izsaka pašu projektu esenci - netradicionālu ceļošanu, gan fizisku, gan garīgu. Ideja par sevis izaicināšanu, aktīvu dzīvesveidu un arī par tehniskām piedzīvojumu niansēm ir biedrības „Māk-onis” jaunās idejas pamatā, kas arī turpmāk uz Olaini aicinās interesantus, aktīvus un iedvesmojošus viesus.

750 kilometri ar slēpēm un Polārais loks, ar divriteņiem līdz Sočiem, ar apvidus skrituļslidām no Nordkapa līdz Gibraltāram. Atbildē uz apmeklētāju jautājumu Kārlis atzīst, ka sevi par riskētāju neuzskata. Kāpēc gan ne? Ja ir ideja, plāns un aizrautība, sponsorus nemaz nebūs tik grūti atrast. Turklāt, ja jau ir Šengenas zona, kāpēc gan neizbaudīt tās plusus visā krāšņumā?

Stāstā arī redzam, ka sasniegumu pamatā ir bijusi nevis pieredze vai kādas īpašas spējas, bet gan izaicinājums, plānošana un komanda. Kad sagatavošanās process ir galā, klāt vēl viens piedzīvojums, piemēram, polārā loka sasniegšana ar savu tuvāko draugu. Un vienmēr jau paliek vieta kaut kam negaidītam, visu nekad nevar līdz galam izplānot, paredzēt, aptvert. Kā pats Kārlis pasākumā teica - tam nav obligāti jābūt ceļojumam, tas var būt jebkas, ar ko tu aizraujies, vienkārši ej un dari!

Turpinām iedvesmoties un arī turpmāk aizrauties ar to, ko darām, un darīt to, ar ko aizraujamies.

Seko līdz informācijai http://www.olainesjauniesiem.lv un sociālajos portālos.

https://www.facebook.com/biedribamakonis

https://www.facebook.com/olainesjauniesiem?fref=ts

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)