Olaines 2.vidusskolas audzēkņi izveidojuši projektu "Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014"

30.12.2014

12.klases skolnieks Aleksejs Murins un 7.klases skolniece Aleksandra Gluščenko Olaines novada jauniešu projektu konkursa ietvaros izveidojuši projektu "Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 ".

Projekta ietvaros jaunieši organizēja interesantas spēles sākumskolas skolēniem un viktorīnu " Vai jūs zināt un pazīstat Rīgas teātrus?" pamatskolas un vidusskolas skolēniem. Viktorīnas aktīvākajiem dalībniekiem bija iespēja doties ekskursijā uz Rīgu. Projekta laikā tika attīstītas radošās spējas un veidota piederības izjūta valstij, kā arī lepnums par vietu, kur mēs dzīvojam.

Projekta organizatori izsaka lielu pateicību 4.b, 7.c, 11. un 12. klases skolēniem, kā arī skolotājām Jeļenai Alutei, Ludmilai Gavrilovai, Tatjanai Fastovičai, Irinai Siņicinai un Veltai Šinkarenko par palīdzību pasākumu orgaizēšanā.

Projekta noslēgumā jaunieši piedalījās arī skolēnu un studentu fotokonkursā "Jauniešu nodarbinātība Eiropas Savienībā", kuru organizēja Latvijas Republikas saeima. Konkursa uzvarētāju vidū ir arī Aleksandra Gluščenko.

Novēlam skolēniem radošo veiksmi un arī turpmāk realizēt interesantus projektus!

 

Ar konkursa uzvarētāju darbiem iespējams iepazīties šeit.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)