2014.gadā īstenoti 23 jauniešu projekti

16.01.2015

Jau 10.gadu pēc kārtas Olaines novada pašvaldība organizē “Olaines novada jauniešu projektu konkursu”, kas ieguvis lielu atsaucību mūsu jauniešu vidū un 2014.gadā jaunieši apņēmīgi realizēja 23 savas idejas, kuru finansējumu vairāk kā 8000 EUR apmērā nodrošinājusi Olaines novada dome.

Apņemoties uzrakstīt projektu, jaunieši apgūst dažādas jaunas prasmes – kā pareizi uzrakstīt projekta pieteikumu, kā rīkoties ar finanšu līdzekļiem, kā saplānot laiku un aktivitātes, kā arī attīsta komunikācijas un sadarbības spējas. Ideju īstenotāji sniedz iespēju jauniešiem un novadniekiem piedalīties dažādās interesantās aktivitātēs un ietekmēt novada attīstību.

 

Ļoti iepriecina tas, ka konkursā piedalījās ne tikai pieredzējuši projektu rakstītāji, bet arī redzējām jaunas sejas, kas šāda veida projektus rakstīja pirmo reizi. Īpaši aktīvi darbojās Dagnija Tīsiņa, kas bija gan divu dažādu projektu autore (“Dzintara atspīdums” un “Es dabai – daba man”), gan divu dažādu projektu vadītāja (“Dzintars laika griežos” un “Tavs gājiens”). Mazens Zibara ar projektu “Kurzemes – Zemgales Reģionālā sesija 2014” pārliecināja ikvienu, ka ar novada jauniešu projekta konkursa palīdzību var noorganizēt starptautisku pasākumu, jo Mazena projekta ietvaros Olainē 4 dienas pavadīja 110 jaunieši no 13 dažādām valstīm.

 

Lai pateiktu jauniešiem un viņu projektu vadītājiem lielu paldies par īstenotajiem projektiem 2014.gadā, 15.janvārī visi projektu pieteicēji un vadītāji pulcējās Olaines Vēstures un mākslas muzejā, kur Olaines domes priekšsēdētājs Andris Bergs pasniedza ikvienam projektu īstenotājam apliecinājumus un balvas, kuru lielumu noteica projekta gala atskaites novērtējums. Īpaši jauku brīdi sagādāja PII “Zīle” bērnu ansamblis, kas visiem veltīja projektu īstenotājiem divas dziesmiņas, kā arī bērni apņēmīgi paziņoja, ka viņi arī piedalīšoties projektu konkursā, kad izaugs lieli.

Ar visu īstenoto projektu sarakstu gadam var iepazīties Olaines novada jauniešu portālā.

 

Vairāk bildes no pasākuma meklē šeit.

 

Aicinām jauniešus izmantot iespēju un īstenot savas idejas arī 2015.gadā!

P.S. 2015.gada jauniešu projektu konkursa nolikums tiks publicēts februāra sākumā.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)