Olaines novada Jauniešu domes saliedēšanās pārgājiens

11.02.2015

2015.gada sākumā kopā sanāca jaunais Olaines novada Jauniešu domes sasaukums, kas tieši šī iemesla dēļ nolēma doties saliedēšanās pārgājienā gar jūras malu, kas norisinājās 9.februārī Jūrmalā.

Lai savstarpēji iepazītos un sadraudzētos, Olaines novada Jauniešu domes dalībnieki, kuru vidū ir gan Olaines 1.vidusskolas, gan Olaines 2.vidusskolas, gan Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas, gan biedrības Māk-onis pārstāvji, gan vienkārši sava novada jaunieši, devās 5 km gājienā gar jūras malu un piedalījās dažādās “ledlaužu” aktivitātēs.

Jāsaka godīgi, ka tik jautrā kompānijā 5 km līdzinājās vairāk 200 m un likās, ka nemaz nekur tā īsti neesam gājuši.

 

Tomēr saliedēšanās Olaines novada Jauniešu domei nebija vienīgais šī pārgājiena mērķis. Pēc pastaigas svaigā gaisā devāmies uz Jūrmalas jauniešu iniciatīvu centru, kas atrodas Mežmalas vidusskolas telpās un kur mūs sagaidīja centra jaunatnes darbiniece Austra Purviņa. Šis centrs ir vieta, kur atnākt un iedzert tēju, satikties ar draugiem, uzspēlēt kādu galda spēli, realizēt savas idejas, iesaistīties brīvprātīgajā darbā un darīt vēl daudzas citas jaukas un interesantas lietas. Centra telpas papildinātas ar dažādām interesantām spēlēm, ko paspēja izbaudīt arī Olaines novada Jauniešu domes jaunieši.

 

Vairāk bildes no pasākuma šeit.

Nezini, kas ir Olaines novada Jauniešu dome? Uzzini to šeit

 

Olaines novada

Jauniešu dome

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)