Aizritējušas apmācības jauniešu projektu iesniedzējiem

02.03.2015

Pagājušajā nedēļas nogalē Olaines novada jaunieši nevis laiski atpūtās, bet gan tieši otrādi – cītīgi palielināja savas zināšanas un pieredzi par Olaines novada jauniešu projektu konkursu, kā arī ģenerēja savas unikālās jauniešu projektu idejas.

Apmācību mērķis bija ar neformālās izglītības metodēm sniegt dalībniekiem nepieciešamās prasmes, zināšanas un priekšstatu par kvalitatīvu jauniešu projektu sagatavošanu Olaines novada jauniešu projektu konkursam.

Apmācību pirmajā dienā jaunieši apguva Olaines novada jauniešu projektu konkursa nolikuma detaļas, apskatīja projektu pieteikuma nianses, iedziļinājās pašā projekta realizācijas gaitā, kā arī noskaidroja kādā veidā sagatavot kvalitatīvu projekta atskaiti. Pēc informācijas apgūšanas jaunieši piedalījās “Projektu virtuvē”, kurā no pareizajām sastāvdaļām bija jāpagatavo viņu gandrīz ideālais projekts un jāprezentē auditorijas priekšā.

Bez iepriekš minētā, jaunieši pārrunāja Olaines novada priekšrocības un sniegtās iespējas, kā arī izteica nepieciešamos uzlabojumus, kādus novadā varētu ieviest un kādā veidā šeit varētu palīdzēt paši jaunieši ar Olaines novada jauniešu projektu konkursa palīdzību.

Otrajā apmācību dienā jaunieši cītīgi gatavojās savu izdomāto projektu prezentācijām, kas bija jāprezentē X-Faktorā, stājoties pretī stingrai žūrijai. Apmācību izskaņā izskanēja daudzas lieliskas un realizējamas idejas, ko jaunieši arī apņēmušies realizēt tuvākā vai tālākā nākotnē. Paši dalībnieki atzina, ka apmācības viņiem ļoti patikušas. Divās dienās ir izdevies ne tikai iegūt jaunas zināšanas un idejas, bet arī jaunieši ieguvuši jaunus kontaktus un lieliski pavadījuši savu laiku.

 

Vairāk bildes no apmācībām meklē šeit.

 

Apmācības organizēja

Olaines novada pašvaldība sadarbībā ar jauniešu biedrību Māk-onis.

 

 

 

Atgādinām, ka jau 13.martā noslēgsies pirmais jauniešu projektu iesniegšanas termiņš. Vairāk informāciju par projektu konkursu lasi šeit.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)