Olaines Mūzikas un mākslas skolas audzēknes realizējušas projektu “Ceļā pie Saulcerītes”

17.06.2015

16.maijā Olaines Mūzikas un mākslas audzēknes Alīna un Emīlija Vanagas un projekta vadītāja Zanda Remerte realizēja savu jauniešu ideju projektu “Ceļā pie Saulcerītes”.

Radošo darbnīcu kopums “Ceļā pie Saulcerītes” norisinājās Starptautiskās Muzeju nakts ietvaros, kas īpaši papildināja Olaines Vēstures un mākslas muzeja pasākuma programmu. Darbnīcās piedalījās aptuveni 70 bērnu un jauniešu dažādās vecuma grupās. Projekta sagatavošanā piedalījās mākslas skolas audzēkņi - 15 vecāko klašu skolēni. Viņi bija labi noskaņojušies svētku pasākumam, kā arī aktīvi un radoši piedalījās darbnīcu realizācijā.

Projekta pieteicējas Emīlija un Alīna Vanagas

 

Interesentiem bija iespēja gleznot uz audekla,  gleznot lugas tēlu gleznojums uz nelieliem kartoniem atspiedumu tehnikā un  veidot lugas tēlu figūras, izmantojot skrapbuking tehnikas paņēmienus.

 

Kā atzīst pašas projekta iesniedzējas un projekta vadītāja Zanda Remerte, projekta mērķis tika sasniegts – projekts veicināja jauniešu un bērnu brīvā laika lietderīgu izmantošanu,  iepazīstot dažādas tēlotājmākslas tehnikas un iesaistoties Muzeju nakts 2015 pasākumā savā novadā.

 

Vairāk bildes šeit.

 

 

Projekts tapis Olaines novada jauniešu projektu konkursa ietvaros. 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)