Noslēgušās apmācības jauniešiem „Out of frame”

21.03.2016

Skolēnu pavasara brīvlaikā norisinājās aizraujošas 3 dienu apmācības jauniešiem. Apmācībās piedalījās 24 jaunieši no Salaspils, Ikšķiles un Olaines novadiem. Viņiem bija iespēja, strādājot komandā un veicot individuālu darbu, uzlabot prasmi efektīvi strādāt komandā, pilnveidot līderības un prezentēšanas prasmes un rast izpratni par līdzdalību pašvaldības darbā.

Apmācību procesu vadīja piedzīvojumu organizācijas „Lūzumpunkts” pieredzējušās neformālās izglītības treneres – Lauma Žubule un Ieva Garjāne.

Jaunieši ir gandarīti par dalību apmācībās, jo pavasara brīvdienas ir pavadītas lietderīgi un kopā ar līdzīgi domājošiem jauniešiem no kaimiņu novadiem, ir iegūta izpratne par aktīvas līdzdalības nozīmīgumu un iedvesma ideju īstenošanai savās pašvaldībās.

 

Ilze: Apmācības "Out of frame" ir vieta, kur jaunieši var ne tikai lieliski pavadīt laiku un iepazīt foršus jauniešus no citiem novadiem, bet arī iegūt ļoti daudz priekš sevis. Gaisotne, kas valdīja šajās apmācībās bija tik pozitīva un motivējoša, ka bija grūti nosēdēt mierīgi un visu laiku gribējās kaut ko darīt. Jaunie draugi, zināšanas un idejas, ko tur ieguvu noteikti palīdzēs arī turpmāk dzīvē.

 

Amanda: Es teikšu godīgi, man ļoti patika. :)) Es vēl jo projām nevaru attapties no tā, ka tās trīs dienas tik ātri pagāja. Bija ļoti patīkami iepazīt cilvēkus no Salaspils un Ikšķiles. Bija arī ļoti interesanti iegūt pieredzi strādājot grupā vai arī individuāli. Apmācības man tiešām deva kaut kādu apziņu par to, ka es spēju veidot, spēju strādāt un runāt ar cilvēkiem, ko nepazīstu un, ka protams spēju spēju viņus arī uzklausīt. Ceru nākamgad tur atgriezties pēc jaunas pieredzes.

 

Apmācības organizēja Olaines, Salaspils un Ikšķiles novadu pašvaldības.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)