Olaines novada Jauniešu diena’12

03.01.2013

1. septembrī Olaines novada pašvaldība Olaines Mežaparkā rīkoja svētkus jauniešiem ar daudz un dažādām interesantām aktivitātēm- „Olaines novada Jauniešu diena’12”. Baudīt Jauniešu dienas aktivitātes kuplā skaitā ieradās ne tikai paši jaunieši, bet arī bērni un pieaugušie.

 

Jauniešu dienu atklāja foto orientēšanās sacensības, kurās piedalījās 11 komandas. Pirmo vietu ieguva komanda ar nosaukumu „Pars Pro Toto”. Ļoti lielu atsaucību guva 6 metrus augstaiskāpšanas tornis, aptuveni 100 metrus garais trošu nobrauciens un kāpšana pa kastēm. Vienam no dalībniekiem izdevās, kāpjot pa kastēm, salikt vertikālu torni no 26 kastēm, aptuveni 6,5 metruaugstumā. Akcijā „Iesien savu PET pudeli” tika saplacinātas un kopējā striķī iesietas 175 pudeles un 24 glāzītes. Vēstures rekonstrukcijas klubs Rodenpoys ļāva ielūkoties 14. gadsimta notikumos, rādīja zobencīņas paraugdemonstrējumus un iesaistīja skatītājus kaujas apmācībā. Radošā darbnīca, kur varēja apgleznot somiņas un maskas, guva ļoti lielu atsaucību no bērnu puses. Arī lapenē, kur norisinājās spēļu kaujas, bija liela rosība, kopā reģistrējās 58 dalībnieki. Karjeras konsultāciju lapene bija iekārtota ļoti omulīgi un jaunieši nepiespiestā atmosfērā varēja uzzināt sev nozīmīgu informāciju. Skatītājus priecēja jauks jauniešu projekta „Olaine draudzīga pilsēta” noslēguma koncerts, kur jaunieši izpildīja dažādas dziesmas latviešu, krievu un angļu valodā. Skatītāji bija sajūsmināti par aizraujošo Ielu vingrotāju šovu. Savukārt Armreslingā, lai parādītu cik kuram spēcīgas rokas, sapulcējās 29 dalībnieki. Guncha Beatbox priecēja skatītājus ar vokālajām perkusijām. Pēc tam estrādi ieskandināja puišu grupas „Mono” un Samantas Tīnas koncerts. Noslēgumā aktīvākie iedzīvotāji diskotēkā dejoja līdz pat 2 naktī.

 

Olaines novada pašvaldība sakalielu paldies par palīdzību Olaines Pieaugušo izglītības centram, Olaines Sporta centram, Olaines Kultūras centram, Olaines Jauniešu padomei, Bērnu un jauniešu sociālā atbalsta centam „Olaks”, SIA "AJZ consulting", A/S „Olaines ūdens un siltums”.
Par to, ka šie svētki ir izdevušies vislielākais paldies jāsaka visiem 46 brīvprātīgajiem palīgiem.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)