Cikla “Tēja ar iedvesmas garšu” 14. sarunu vakars ar Dmitriju Miļkeviču

23.09.2016

21. septembrī Olaines Jauniešu centrā “POPKORNS”, sporta nedēļas ietvaros, viesojās Latvijas Vieglatlētikas savienības izlases direktors Dmitrijs Miļkevičs un stāstīja jauniešiem par savu pieredzi Riodežaneiro XXXI Vasaras olimpiskajās spēlēs.

Dmitrijs pats ir piedalījies divās olimpiskajās spēlēs: 2004. gadā Atēnās un 2008. gadā Pekinā, startējot 800 metru distancē. D. Miļkevičam pieder Latvijas rekords 800 metru distancē gan stadionā, gan telpās. Olainieši var lapoties, ka viņš ir mācījies Olaines 2. vidusskolā.

Par emocijām, ko sniedz olimpiskās spēles, Dmitrijs teica, ka: “Nekas nevar pārspēt sajūtu, kad pats stāvi uz starta līnijas. Tomēr arī šīs olimpiskās spēles sniedza daudz emociju, jo beidzot tās varēju izbaudīt, piemēram, iet atklāšanas gājienā, ko kā sportists nebiju darījis.”

Savukārt uz jautājumu par izlases sniegumu Vieglatlētikas savienības izlases direktors teic: “Vieglatlētikas komanda Riodežaneiro bija gandrīz divas reizes mazāka nekā Londonas olimpiskajās spēlēs, jo normatīvi ir krietni augstāki, taču mums ir četri sportisti, kuri spēja izcīnīt vietu starp 12 pasaules labākajiem atlētiem. Tas ir labs rezultāts.”

 

Paldies Dmitrijam par atsaucību un visiem jauniešiem, kuri atnāca, par ieinteresētību!

Foto: D. Miļkeviča personīgais arhīvs


 

Šis bija jau četrpadsmitais sarunu vakars ciklā „Tēja ar iedvesmas garšu”, kurā interesanti cilvēki tiek aicināti pastāstīt par viņu vēl interesantākajām nodarbēm.

Tiekamies nākamajā sarunu vakarā 27.oktobrī ar Artu Citko dekoratīvo aizsargplēvju Kin Leaves ražošanas uzņēmuma SIA Cookie līdzīpašnieci!

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)