Sarunu vakars par piedzīvojumiem

21.03.2013

13. martā Olaines vēstures un mākslas muzejā jauniešu neformālā jauniešu grupa „Sinerģija”organizēja jau trešo sarunu vakaru ciklā „Tēja ar iedvesmas garšu”, kurā interesanti cilvēki tiek aicināti pastāstīt par viņu vēl interesantākajām nodarbēm. 

 

Šoreiz Olaines jauniešiem par sevi un savām nepavisam ne tipiskajām interesēm stāstīja Roberts Rubenis - „Sense of Team” komandu treniņu vadītājs, kurš pats piedalās un veido arī programmas ar dzīvošanu sniega būdās, kokos, ekspedīcijām ar kajakiem.

Sarunā Roberts stāstīja par piedzīvojumu kāri sevī un kā tā ir pamudinājusi viņu sākt aizrauties ar visneparastākajām lietām. Viena no tām – sniega būdu celšana. Ziemas pašā plaukumā grupiņa cilvēku dodas divu dienu slēpju braucienā, bet neņem līdzi teltis. Gulēšana notiek pašu celtās sniega būdās.

Kopumā sarunu vakars bija par piedzīvojumiem, kā tie atšķiras no parastiem notikumiem, kā arī par cilvēka saskarsmi ar dabu. Vakaru papildināja smaržīga tēja ar cepumiem ar pievienoto vērtību – iedvesmas garšu :)

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)