Pavasaris uzplaukst radošumā

16.05.2013

Tik tikko nokausējis sniegu un atcerējies par pavasara atnākšanu, aprīlis mūs pārsteidza ar radošu nedēļu. Visā Latvijā no 22. līdz 28. aprīlim norisinājās „radi! Radošās darbības nedēļa”, un arī Olaines vēstures un mākslas muzejs vēra savas durvis radošumam. 

23. aprīlī Olaines jaunieši dalījās savās prasmēs radošajās darbnīcās „RadiRādi”. Pasākums bija balstīts uz neformālo izglītību – jaunieši paši pieteicās un ar savām prasmēm dalījās ar visiem interesentiem. Mācījāmies itāļu un franču valodu, veidojām mākslas darbus, dedzinot kokā, veidojām rokassprādzes un apkaklītes, izteicām sevi teātra sportā. Atsaucība priecēja, tādēļ šādas radošās darbnīcas norisināsies arī turpmāk – tā ir iespēja visiem interesentiem izpaust savu ideju lidojumu, parādīt un iemācīt citiem savas prasmes. Darbnīcas notika ar Olaines novada pašvaldības atbalstu jauniešu projektu konkursā.

Savukārt 25. aprīlī atbilstoši radošajai nedēļai notika arī ikmēneša sarunu vakars ciklā „Tēja ar iedvesmas garšu” – šoreiz tējojām ar modes blogeri Agnesi Kleinu, kura ar savu pieredzi un redzējumu iedrošināja jauniešus tiekties uz saviem mērķiem, nebaidīties būt atšķirīgiem. Agnese Kleina stāstīja par savu pieredzi apmaiņas projektā Japānā, par modes bloga tapšanu un attīstību, par pieredzi redaktores darbā žurnālā „Deko”. Ielūkojies www.whimsicalagnesiga.com un uzzini vairāk par radošo viešņu. Pasākumu organizēja neformālā jauniešu grupa „Sinerģija”.

 

Sekojiet līdzi informācijai stendos un mājaslapā un gaidīsim nākamajos pasākumos!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)