Sarunu vakars par sietspiedi un radošumu

28.02.2014

25.februāra vakarpusē uz sarunu vakaru cikla „Tēja ar iedvesmas garšu” ietvaros bija ieradušies divi spilgti un radoši pārstāvji no studijas Darva, Gatis Trikulis un Aleksandrs Breže, kas nodarbojas ar to, kas pašiem ļoti patīk un aizrauj – video, grafisko dizainu un sietspiedes tehniku.

Puiši mūs iepazīstināja ar gaitu kā radusies studija Darva, tā esot bijusi dažu tuvāko draugu ideja, lai darītu un nopelnītu ar to, kas pašiem ļoti aizrauj, it īpaši sietspiedes tehniku ar ko tiek apdrukāti gan krekli, auduma maisiņi, apakšbikses, vizītkartes un daudz kas cits.

Par puišu panākumiem liecina jau tas, ka studija Darva nesen nosvinējusi 1 gada jubileju un negrasās apstāties savā darbībā, Gatim un Aleksim ir lieli mērķi, tā kā viņi atbalsta projektu Occupay me Riga, tad arī puiši vēlas padarīt Rīgu par mazo Berlīni, lai neviens nams un ēka Rīgā nestāvētu tukši, telpas jāveido par radošajām darbnīcām, kurām jākalpo kā sabiedrības izaugsmes instrumentiem. Arī viņu darbnīca un studija bijis tukšs pagrabs, kas stāvējis pamests, lai gan atrodas pašā Rīgas sirdī.

Puiši atnācējus iepriecināja arī ar paraugdemonstrējumiem sietspiedes tehnikā, izklāstot gan tehniskos pamatus, gan rādot praktisko daļu, kuru rezultātā tika apdrukāti krekli ar tieši šim pasākumam veltītu apdruku.

Šis bija jau astotais sarunu vakars ciklā „Tēja ar iedvesmas garšu”, kurā interesanti cilvēki tiek aicināti pastāstīt par viņu vēl interesantākajām nodarbēm. 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)