Sarunu vakars par jauniešu uzņēmējdarbību

28.03.2014

27.marta vēlā pēcpusdienā Olaines Kultūras namā norisinājās nu jau 9.sarunu vakars cikla „Tēja ar iedvesmas garšu” ietvaros. Šajā reizē pie mums ciemojās izbijušais olainietis producents, fotogrāfs un pasākumu organizators Reinis Brūvelis, kas jau 24 gadu vecumā var lepoties ar diviem lielas peļņas nesošiem uzņēmumiem.

Reinis atnākušos jauniešus iepazīstināja ar savu pieredzi, veidojot gan savu pirmo LED spuldžu uzņēmumu, gan otro uzņēmumu – aģentūru BOOB, kuras galvenais mērķis ir parādīt plašākai publikai to, uz ko spējīgi ir latvieši, parādot viņu iedvesmojošos un veiksmīgos stāstus Reinis kopā ar saviem radošajiem partneriem ir veidojuši reklāmas klipus gan Laimas zefīriem, gan ielu māksliniekam Kiwie kopā ar tetovēto latviešu modeli Monami Frost, gan piedalījušies starptautiskā video klipu konkursā, kuru organizēja Snoopzilla a.k.a Snoop Dogg.

Sarunu vakara viesis uzskata, ka nekas nav neiespējams, galvenais ir jāstrādā ar prātu un viss izdosies, tomēr lielākais šķērslis uzņēmējdarbībā, pēc Reiņa domām, nav nauda vai investīcijas, bet gan laiks – tas esot jāplāno perfekti, līdz pat katrai stundai, lai visu paspētu un nepalaistu neko garām.

Reinis motivēja jauniešus nebaidīties no savu ideju realizācijas un iespējamajām neveiksmēm, vajag tikai darīt, darīt un vēlreiz darīt!

Reiņa un viņa komandas radošos panākumus droši vari apskatīt aģentūras BOOB facebook lapā: https://www.facebook.com/BOOB.AGENCY?fref=ts

Tiekamies nākamajos sarunu vakaros!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)