Sarunu vakarā viesojās basketbolists Kristaps Dārgais!

10.03.2016

10. marta pēcpusdienā uz „Tēju ar iedvesmas garšu” bija ieradies Latvijas “danku” karalis, basketbolists Kristaps Dārgais!

Kristaps pastāstīja, kā sācis trenēties basketbolā un kā nokļuvis līdz profesionālajam sportam. Viņa dzīvē lielu lomu ir nospēlējušas nejaušības, nejaušas izdevības, kuras viņam ir izdevies izmantot. Arī „dankot” Kristaps sācis nosacīti nejauši. Pirmo reizi „slum dunk” sacensībās viņš piedalījās Grīziņkalnā, kurās viņu pieteica komandas biedrs. Lai gan nebija pārliecināts par savām „dankošanas” spējām, sanāca ļoti labi, Kristaps uzvarēja. Lielais notikums bija sacensības Eifeļa torņa pakājē „Quai 54”, kurās viņš varēja piedalīties tikai tāpēc, ka Raimonds Elbakjans pierunāja pasākuma organizatorus. Šajās sacensībās gan Dārgais neuzvarēja, bet nostartēja tik labi, ka tika uzaicināts uz nākamajām lielajām sacensībām. Pašlaik Kristaps ir viens no „Dunk elite” komandas dalībniekiem, kas ir pasaules labākā „dankeru komanda”.

Šo sezonu Kristaps aizvada BK Barons/Ldz, kur spēlē kopā ar olainieti Artūru Ausēju. Turam īkšķus, lai viņu pārstāvētajai komandai tomēr izdodas iekļūt LBL „playoff”.

Šis bija jau divpadsmitais sarunu vakars ciklā „Tēja ar iedvesmas garšu”, kurā interesanti cilvēki tiek aicināti pastāstīt par viņu vēl interesantākajām nodarbēm.

Tiekamies nākamajos sarunu vakaros!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)